Lucid dreams :: I Information center :: Administration
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
0.4 Face claim Sat Mar 09, 2024 1:17 pmLEE SUN MI
0.1 Rules Sat Mar 09, 2024 1:09 pmLEE SUN MI
Reikia naujos vietos Tue Dec 19, 2023 2:18 pmLEE SUN MI
Kodai ateičiai Tue Nov 28, 2023 4:20 pmLEE SUN MI
0.2 Istorija Tue Nov 28, 2023 12:36 pmLEE SUN MI
Atiduodamos paskyros Fri Apr 07, 2023 3:40 pmLEE SUN MI
0.6 Q&A Tue Apr 04, 2023 2:56 pmLEE SUN MI
0.5 Looking for... Tue Apr 04, 2023 2:55 pmLEE SUN MI
INFO LENTOS KODAS Thu Sep 22, 2022 4:42 pmLEE SUN MI
Pasitarimai ir pan. Mon Jun 14, 2021 2:33 pmLEE SUN MI
Paskyros Sat Dec 19, 2020 4:33 pmKIM JAEJOONG
Kim Jae Joong (JYJ/TVXQ) Tue Apr 21, 2020 10:26 amGuest
Jeonghan (Seventeen) Fri Feb 14, 2020 2:44 pmGuest
Wu Yi Fan Sat Jul 13, 2019 8:54 pmGuest
Yook Sungjae (BTOB) Sun Nov 18, 2018 1:29 pmGuest
Kim Yu Kwon [U Kwon] (Block B) Sun Nov 18, 2018 1:23 pmGuest
Jung Ilhoon (BtoB) Sat Nov 17, 2018 4:01 pmGuest
Kim Jong Hyun [JR] (NU'EST) Sat Nov 17, 2018 3:36 pmGuest
Nakamoto Yuta (NCT) Sat Nov 17, 2018 1:59 pmOPEN21
Alexander Skarsgard Thu Sep 13, 2018 10:47 amHARLEEN QUINZEL
ZHANG YI XING (EXO) Mon Aug 20, 2018 7:47 pmDAMON SALVATORE
Troye Sivan Sat Jul 21, 2018 9:19 amKIM HYUN A
Jeon Jungkook (BTS) Sat Jun 02, 2018 2:31 pmOPEN22
Park Jimin (BTS) Sat Jun 02, 2018 2:26 pmOPEN22
00mes
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit bibendum, velit tincidunt vivamus congue senectus praesent class dictum vulputate
00mes
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit bibendum, velit tincidunt vivamus congue senectus praesent class dictum vulputate
00mes
Lorem ipsum dolor
00mes
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit bibendum
Apie forumą
"Lucid Dreams" - tai fantazijos pasaulis, įkvėptas mitų ir įvairių fantastikos žanrų, įsikūręs šiolaikinės Pietų Korėjos pusiasalyje valdomame skirtingų klanų. Šis kampelis internete yra it smėlio dėžė, kurioje galite imtis bet kokio vaidmens, įkūnyti Jums labiausiai patinkančius personažus ir kurti savo istorijas.
Ką mes siūlome:
- Aplinka be streso
- Jokių veiklos patikrinimų
- Jokio minimalaus žodžių skaičiavimo
- Neprivaloma veikėjo biografija
- LGBTQA+ friendly
- Jokio oficialaus amžiaus cenzo - tačiau Jūs patys atsakote už tai, ką čia perskaitysit/pamatysit.
- Komanda, kuriai svarbu, kad čia Jums būtų jauku ir, kad turėtumėte pakankamai erdvės savo mintims ir fantazijai
STAFF
NOMBRE
NOMBRE
NOMBRE
NOMBRE

KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Sun Feb 19, 2017 3:58 pm
First topic message reminder :

Paskyros - Page 13 322a365593eb1d9f416b2bd50fbaa193
PASKYROS:


  • KIM HYUN A - KIM JAEJOONG - LEE SUN MI  -  MARGOT ELISE ROBBIE  [4]

  • PARK CHAEWON - HEO GAYOON - JUNG ILHOON - BAE JINYOUNG - LEE MIJOO - KIM YU KWON - JO HASEUL - CHOI YERIM - JUNG JIN SOL - BANG TAE EUN - LEE JENO - LEE TEN - LEE MINHO - ZHONG CHENLE - NA JAEMIN - HWANG HYUNJIN - JUNG YEIN - KANG DANIEL - KANG HYUNGGU - KIM JIHO - KIM NAYOUNG - HAN SEUNGWOO - IM JAEBUM - IM JIN AH - IM YOONA - KANG YEBIN - KIM HWIYOUNG - KIM JIWOO - LEE JUYEON - MADISON BEER - PARK SEO JOON - SEO YOUNG HO - SONG KANG  - XU JIAQI - KIM TAEYEON [35]

  • LEE SEJIN, LEE TEN, LEE HAYI, SHIN WON HO, KIM BOBAE, LIM SEJUN, HEO CHAN, ZHU ZHENGTING, LEE SUNG KYUNG, JUNG HOSEOK, CHOI TAEYANG, SOHN JEONG HYUCK, SON TANG, ZHANG YI XING, SON TANG, CAI XUKUN, LEE JANGJUN, KIM HYUNG SEO [18]

  • NAM WOO HYUN - KIM SEJEONG - KIM MYUNGSOO - KIM HAE SOL - PARK JIMIN - SHON MINHO - CHOI YEONJUN - NANA KOMATSU - JANG DAHYE - MINNIE YONTARAK - JENNIE KIM - PARK SORA - KIM SHUHUA - KIM HYOJONG - YOO KIHYUN - KWON EUNBI - IM NAYEON - KIM YUBIN - LEE JOOYOUNG - LEE NANCY - HAN EUNJI - LISA MANOBAN - JEON JUNGKOOK - CHAE HYUNGWON - HN HWASA - JANG SEUNGYEON - JUNG CHAEYEON - KANG SEULGI - KIM DAMI - JEON SOMIN - KWON NARA - LEE MINKI - LOVE PEDRETTI - PARK JIHYO - SON WENDY [35]

  • MIN YOONGI - KIM SEOKJIN - LEE JONGSUK - AHN BO HYUN - KWON HYUK - HEO YOORIM - BAE JOOHYUN - CHOI BEOMGYU - KIM SEOLHYUN - MOON TAEIL - PARK YURI - WOO DOHWAN - KIM YENA - LEE SIYEON - PARK HYERI - SHIN YUNA - KIM YERI [17]

  • LEE SEUNG HYUN - PARK CHAEYOUNG - PARK JIWON - KIM MINJAE - QIAN KUN - JO MIHYEO - JO MIYEON - JUNG KISEOK - KIM DONGHEE - KIM JUNG EUN - JEON WONWOO [11]

  • MARK LEE  - SONG MINGI - KIM SUNGGYU - LEE TAEYONG - LEE SAEROM -  KIM NAMJOON - HA SUNGWOON - JACKSON WANG - SONG YUQII [9]

  • DO KYUNGSOO - CHOI JIN HYUK - LEE ELIJAH [3]

  • JANG YEEUN - LEE DONGHYUCK - SEO SOOJIN - WONG YUKHEI - SHIN RYUJIN - KIM CHUNGHA - KIM MINGYU - CHO SEUNGYOUN - CHOI SEUNGCHEOL - CHRISTIAN YU - HA SOOYOUNG - HONG DABIN - JUNG EUNWOO - JUNG JAEHYUN - KANG MINA - KWON SAEM - NAM JOOHYUK - SON YOUNGJAE - VERNON CHWE - WONG HENDERY[20]

  • MOON GAYOUNG -KIM BORA - SON HYEJOO - BAEK JUHO [4]

  • LIN YANJUN, TERADA TAKUYA, KIM WOOSUNG, KIM JONGDAE, KIM MINSUNG, YOO SHIAH, JUNG SUNGMIN [7]

  • LEE JI EUN - PARK SOOYOUNG - LAI KUANLIN - BAMBAM - BYUN BAEKHYUN - PARK JUNHEE - KIM TAEHYUNG - CHOI YUNA - PARK JAEBUM - KIM JUNGWOO - DAI MENG - HUANG MINGHAO - JI CHANG WOOK - KANG YEOSANG - KANG YUCHAN - KIM SEOKWOO - KWON JI YONG - LEE DONG MIN - OH SEHUN - WANG YIBO - XIAO DEJUN - YANG HONG SEOK[22]

  • AHN HEE YEON - KIM MINJI - LEE DONGHAE - HWANG MINHYUN - BANG CHAN [4]

  • PARK SEONGHWA - NAKAMOTO YUTA - CHOI JISOO - FELIX LEE - KIM HONG JOONG - SORN [6]

  • KIM YOUNG KWANG - JOJI MILLER - KEY - GERALT OF RIVIA - ELKIE CHONG - WOO JIHO [6]

  • KIM JONGIN - HENRY LAU - KIM JUNMYEON - KIM JONGHYUN - KIM LEETEUK - KRYSTAL JUNG - LEE DONGWOOK - LEE TAEMIN - KIM JONGDAE [10]

  • CHOI MINKI [1]






Kai kuris nors žmogus susikurs paskyrą, prašom parašyti šioje temoje pranešimą su nors vienos jau egzistuojančios paskyros vardu, kokią paskyrą susikūrė ir kiek ir nuo kokio acc už tai buvo nuimta taškų (būtina parašyti kiek prieš tai asmuo turėjo taškų).


Last edited by KIM JAEJOONG on Wed Sep 08, 2021 2:57 pm; edited 17 times in total

LEE SUN MI
Going crazy shalala
LEE SUN MI
Wed Jul 22, 2020 3:47 pm
JEON SO YEON keitimas į WU YI FAN. Taškai nuskaičiuoti.
KIM HYUN A
KIM HYUN A
Mon Jul 27, 2020 3:18 pm
Vitalija ima naują paskyrą WEN JUNHUI. Nuskaičiuoju 1200.
HARLEEN QUINZEL
HARLEEN QUINZEL
Sun Nov 29, 2020 1:36 pm
Mergaitės, kada last time šita tema naujinta? :D abejoju, kad IP adresas padėtų man sujungti galus kas kam priklauso ;D
@HEO GAYOON @PARK JIMIN
KIM JAEJOONG
KIM JAEJOONG
Sat Dec 19, 2020 4:33 pm
Hoshi į frm grįžta, tai sutvarkau ir atiduodu jai savo paskyrą Jeong han - > Cha Hack Yeon.
Sponsored content
- Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum